O NAS

picWitamy Państwa bardzo serdecznie


Jesteśmy firmą rodzinną. Kontynuujemy tradycję rodzinną zapoczątkowaną przez naszych pradziadków na początku ubiegłego wieku w Wielkopolsce. W 1989 roku rozpoczęliśmy produkcję pieczywa w niewielkiej piekarni w Żarach, a w 2002 roku otworzyliśmy w Zielonej Górze zakład piekarniczo - cukierniczy i od tego momentu rozwijamy swoją działalność w tym mieście.

 

BEZPIECZEŃSTWO PRODUKCJI

pic Nasze wyroby produkowane są z najwyższej jakości produktów dostępnych na naszym rynku. Używamy tylko i wyłącznie pasteryzowanej śmietany od renomowanych producentów oraz gotowej, pasteryzowanej masy jajowej w celu zminimalizowania występowania wszelkich zagrożeń mikrobiologicznych mogących pojawić się w toku produkcji wyrobów cukierniczych. Posiadamy wdrożony system HACCP. Nasi pracownicy przechodzą regularne szkolenia dotyczące bezpieczeństwa i higieny produkcji. Pracujemy na nowoczesnych i zawsze sprawnych urządzeniach co w zdecydowanym stopniu poprawia jakość naszej pracy

DOFINANSOWANIA Z UE

pic


Dzięki możliwościom jakie daje nam członkostwo w Unii Europejskiej mogliśmy ubiegać się o udział w programach dofinansowujących innowacyjne inwestycje w naszym regionie. Uzyskaliśmy wsparcie środków pochodzących z Unii Europejskiej przy zakupie instalacji silosów magazynujących mąkę oraz na zakup nowoczesnego pieca piekarniczego i rzemieślniczej linii do produkcji chleba.