Informacje na temat tortów


 

Wszystkie oferowane przez nas torty są produkowane na bazie bitej śmietany w następujących smakach:
malinowy, truskawkowy, brzoskwiniowy, kawowy, pistacjowy, orzechowy, czekoladowy.
Większość tortów wykonujemy na indywidualne zamówienia klientów starając się w miarę możliwości realizować ich życzenia.
Dekoracje tworzone są z bitej śmietany (torty tradycyjne) lub z masy cukrowej (torty w stylu angielskim). Figurki (np. maskotek dziecięcych) robione są z masy cukrowej lub marcepanu, napisy - najczęściej z czekolady. Staramy się aby nasze torty były w 100 procentach jadalne - choć nie zawsze jest to możliwe. Jesteśmy otwarci na Państwa sugestie dotyczące wyglądu i kolorystyki tortów. Ograniczeni jesteśmy tylko Państwa wyobraźnią i naszymi umiejętnościami. Możemy umieścić na torcie napis z czekolady, zdjęcie na opłatku, figurki maskotek dziecięcych, kompozycję z żywych kwiatów lub różnego rodzaju obrazki.
Wykonujemy torty na urodziny, imieniny, rocznice, wesela, komunie, imprezy firmowe, wieczory panieńskie, kawalerskie i inne - w zależności od Państwa potrzeb.

Składanie zamówień


Prosimy – jeśli jest to możliwe - o zamawianie tortów okolicznościowych na 2 dni przed planowaną datą odbioru w cukierni. Przy zamawianiu tortów weselnych (konieczność rezerwacji stalaża) i innych - bardziej skomplikowanych lub zawierających elementy gotowych dekoracji prosimy o jak najwcześniejszy kontakt.
Przy rezerwacji stelaży pod torty weselne pobieramy zwrotną kaucję (200-500 zł w zależności od stelaża). Nie wypożyczamy samych stelaży (bez zamówienia tortu) i nie pobieramy opłat za ich wypożyczenie. Torty o znacznych rozmiarach możemy dostarczyć na miejsce za dodatkową opłatą. Możliwość dowozu należy zawsze wcześniej ustalić w cukierni.

Nie przyjmujemy zamówień drogą elektroniczną !!!
Zamówienia należy składać bezpośrednio lub telefonicznie w sklepie, w którym będzie następował odbiór tortu.


Adresy i telefony naszych sklepów firmowych znajdują się tutaj.Serdecznie zapraszamy.